Płyny uniwersalne Ajax

Nowy płyn uniwersalny Ajax dzięki uniwersalnemu systemowi Clean Water przytrzymuje kurz i piach na spodzie wiadra. Dzięki temu woda przez cały czas pozostaje czysta i brud nie trafia ponownie na mop a z stamtąd na powierzchnię podłogi. Nowy Ajax z łatwością rozpuszcza tłuszcz i dogłębnie czyści zabrudzone powierzchnie przywracając Twojemu mieszkaniu niepowtarzalny blask i świeży zapach. Rozcieńczony Ajax stosować do mycia dużych powierzchni zmywalnych w całym domu np. podług, ścian, glazury zaś nie rozcieńczony stosować do silnie zabrudzonych miejsc.

Płyny uniwersalne Sidolux

Od wielu lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku środków uniwersalnych jest Sidolux. Popularność produktów wchodzących w skład tej marki wynika z dwóch aspektów – pierwszy z nich to skuteczność. Dzięki zastosowaniu unikatowego systemu Soda Power, preparaty Sidolux do mycia uniwersalnego pomagają usunąć uporczywe zabrudzenia. Soda ma właściwości zmiękczające wodę, przez co zanieczyszczenia są szybko usuwane z podłoża, bez zbędnego szorowania i pozostawiania smug.

Płyny uniwersalne Ludwik

Uniwersalny płyn myjący Ludwik przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń z wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych (lakierowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych). W formie rozcieńczonej może być stosowany do zmywania podłóg i ścian w kuchni oraz w innych pomieszczeniach domowych. W postaci skoncentrowanej skutecznie usuwa silne zabrudzenia z blatów, zlewozmywaków, kuchenek i innych sprzętów.

Płyny uniwersalne Tytan

Płyn jest produktem tworzącym z mleczkiem do czyszczenia rodzinę środków uniwersalnych. Skuteczność działania wynika z umiejętnie dobranych składników, które dokładnie czyszczą głęboko osadzony brud. Posiada świeży zapach, nadaje poczucie czystości, przeznaczony jest do mycia podłóg, glazury, kuchenek, zlewozmywaków, umywalek i innych powierzchni zmywalnych.

Płyny uniwersalne Floor

Nowoczesny, uniwersalny płyn o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczony do mycia różnych powierzchni w tym podłóg: drewnianych, lakierowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych, paneli podłogowych, kafelków ściennych, parapetów, mebli kuchennych itp.

Płyny uniwersalne Devil

Płyn uniwersalny Dr.Devil o intensywnym, długotrwałym zapachu, usuwa całkowicie tłuszcz i brud pozostawiając wszystkie zmywalne powierzchnie czyste i lśniące.