Szampon Palette

Czysty kolor bez amoniaku. Teraz łagodniejszy niż kiedykolwiek! Produkt do koloryzacji półtrwałej Palette łagodnie pielęgnuje włosy dzięki innowacyjnemu kremowi koloryzującemu z OLEJKIEM Z ORZECHÓW MAKADAMIA. Naturalny, ale i pełen ekspresji, zdrowo wyglądający kolor o pięknym połysku!

Szampon Joanna Multi Soft

Multi Soft - nowe szampony koloryzujące, które nadają włosom głęboki i świetlisty kolor. Zawarty w nich kompleks multi color+ zapewni optymalną pielęgnację już w trakcie zabiegu koloryzacji. Multi Soft to nowoczesne i łagodne szampony koloryzujące, które nie zawierają amoniaku. Efekt koloryzacji utrzymuje się do 24 myć.

Szampon Marion saszetka 4-8 myć

Produkt bez amoniaku o bardzo wysokiej jakości. Od 10 lat niekwestionowany lider na rynku. Proponujemy największą gamę kolorystyczną - aż 25 pięknych, głębokich i nasyconych kolorów.

Szampon Marion Maribell

Szampon nadaje włosom jednolity, żywy kolor, gwarantuje trwały efekt, doskonale pokrywa siwe włosy, odżywia je i wzmacnia dzięki keratynie oraz witaminie E. Nie zawiera amoniaku. Dostępny w 15 odcieniach.

Pianka koloryzująca Marion

Pianka koloryzująca do włosów w aerozolu. Bez problemu i bez ryzyka już w kilkanaście minut zmienisz kolor swoich włosów. Dzięki Trendy Color przefarbujesz całą fryzurę lub wykonasz efektowne pasemka. Nowy kolor ma trwałość 3 - 5 myć i jest bezpieczny dla włosów - nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Wybierz kolor na imprezę lub po prostu na zmianę nastroju.