Płyny i pasty Sidolux drewno, PCV, panele, kamień i terakota

Sidolux nadaje podłożom wysoki połysk bez konieczności polerowania, - Skutecznie zabezpiecza podłogę tworząc warstwę, która chroni przed zarysowaniami i ścieraniem. - Zwiększa właściwości antypoślizgowe. - Zwiększa bezpieczeństwo użytkowania podłogi. - Zabezpiecza podłoże przed wnikaniem wody.

Płyny i pasty Pronto do drewna, PCV i paneli

Pronto nadaje doskonały połysk bez polerowania. Zabezpiecza podłogi przed skutkami codziennego użytkowania, zarysowaniami i wilgocią. Podkreśla naturalne piękno drewna. PRONTO Extra Protection Pasta do Paneli odżywia, zabezpiecza, nabłyszcza. PRONTO Extra Protection Pasta do Linoleum i PCV zabezpiecza i nabłyszcza.

Płyny i pasta Ludwik do drewna, PCV i paneli

Ludwik emulsja samopołyskowa do podłóg drewnianych. Nadaje podłogom piękny i trwały połysk bez konieczności polerowania. Utworzona powłoka zabezpiecza parkiet przed śladami codziennego użytkowania, zarysowaniem, wilgocią oraz detergentami. Wygodna w użyciu formuła nie wymaga stosowania zmywacza. Posiada właściwości antypoślizgowe. Pozostawia przyjemny zapach. Ludwik płyn do mycia i pielęgnacji paneli podłogowych i ściennych. Skutecznie czyści, nie wymaga spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kurzu (zawiera składnik antystatyczny). Pozostawia naturalny zapach pomarańczy. Ludwik płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych i inny powierzchni drewnianych. Skutecznie czyści, nie wymaga spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kurzu (zawiera składnik antystatyczny). Pozostawia przyjemny cytrusowy zapach.

Płyny i pasty Silux do drewna PCV i paneli

SILUX nabłyszczanie paneli i drewna łatwy w stosowaniu preparat do ochrony i pielęgnacji drewna oraz paneli, nadaje wysoki połysk bez konieczności polerowania, skutecznie zabezpiecza przed powstawaniem śladów po obcasach, chroni przed brudem. SILUX do nabłyszczania PCV, linoleum jest łatwym w stosowaniu środkiem do ochrony i nabłyszczania podłóg, nadaje wysoki połysk bez konieczności polerowania, skutecznie zabezpiecza przed powstawaniem śladów po obcasach, chroni przed brudem. SILUX płyn do mycia PCV i Linoleum idealnie usuwa tłuszcz i brud ze wszystkich zmywalnych powierzchni, pozostawia przyjemny, kwiatowy zapach. SILUX do mycia paneli łatwy w stosowaniu środek do pielęgnacji paneli w postaci koncentratu z łatwością usuwa tłuszcz i brud pozostawiając powierzchnie idealnie czyste, pozostawia przyjemny zapach lemonki. Silux do mycia drewna posiada znakomite właściwości myjące zawiera naturalne woski, które chronią drewno, łatwy w użyciu, dokładnie usuwa tłuszcz i brud ze wszystkich drewnianych powierzchni, nie pozostawia smug, pozostawia przyjemny zapach pomarańczy.

Płyny i pasty Sinlux do drewna, PCV i paneli

SIN-PAST-LUX - wysoko wydajna, ekologiczna, wodorozcieńczalna emulsja akrylowa do zabezpieczania lakierowanych parkietów i podłóg drewnianych, wykładzin PCV, marmuru, lastrika i glazury przed ścieraniem, brudem i wilgocią. Daje trwały i lustrzany połysk bez polerowania i poślizgu. SIN LUX PŁYN - niezwykle skuteczny w usuwaniu starych powłok past akrylowych i woskowych. Po rozcieńczeniu wodą doskonale myje lakierowane parkiety i podłogi drewniane, PCV, marmur, lastriko i glazurę. Nierozcieńczony skutecznie usuwa bardzo silne i uporczywe zabrudzenia.

Płyny i pasty Agata do drewna, PCV i paneli

AGATA to preparat nabłyszczająco-pielęgnujący panele laminowane i drewniane. Przeznaczony również do stosowania na parkiety, wykładziny PCV oraz posadzki lastrikowe wewnątrz pomieszczeń. Nie nawarstwia się, nie wymaga stosowania specjalnych zmywaczy. NAKŁADAJĄC KOLEJNĄ WARTWĘ - ZMYWASZ POPRZEDNIĄ. Do bieżącego mycia podłóg panelowych zaleca się stosowanie rozcieńczonego płynu AGATA do mycia i konserwacji paneli podłogowych. AGATA to wysokowydajna, ekologiczna, wodorozcieńczalna emulsja akrylowa o lakierowym połysku do zabezpieczania parkietów, podłóg drewnianych, wykładzin PCV, marmuru, lastrika i glazury przed ścieraniem, brudem i wilgocią. Gwarantuje trwały i bardzo wysoki połysk bez polerowania i poślizgu.