Płyny do prania Perwoll

Produkty marki Perwoll to środki piorące przeznaczone do tkanin wymagających szczególnej pielęgnacji. Z łatwością usuwają zabrudzenia, zapewniając ochronę tkaninom i ich kolorom. Stosując je masz pewność, że Twoje ubrania będą wyglądać jak nowe, nawet po wielu praniach. Produkty Perwoll mogą być stosowane zarówno do prania ręcznego jak i mechanicznego w temp. nawet do 60°C. W pralkach automatycznych powinny być używane z zastosowaniem specjalnych programów do tkanin delikatnych.

Płyny do prania Perła Woolite

Jako że Woolite® EXTRA Ochrona Ciemnych Kolorów, Woolite® EXTRA Ochrona Kolorów, Woolite® EXTRA Ochrona Delikatnych Tkanin, Woolite® Extra Olśniewająca Biel, Woolite® KOMPLETNA OCHRONA to płyny do prania, można więc wlać je albo bezpośrednio do szufladki pralki przy pomocy nakrętki dozującej od butelki, albo do dozownika, który należy umieścić w tylnej części bębna pralki. Aby uzyskać optymalne rezultaty prania, należy umieścić dozownik w pralce przed włożeniem ubrań do bębna!

Płyny do prania FF

Seria FF to linia środków piorących i zmiękczających. Zawarte w produktach naturalne składniki pozwalają zachować ubraniom odświeżony wygląd i piękny zapach przez długi czas, ponadto ułatwiają prasowanie oraz zapobiegają elektryzowaniu co sprawia, że codzienne obowiązki stają się przyjemnością.

Płyny do prania Dzidziuś

Przeznaczony jest do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dziecięcej w zakresie temperatur 30°C - 95°C. Specjalnie opracowany skład płynu jest łagodny dla skóry niemowląt i dzieci. Nie zawiera enzymów. Produkt przebadany dermatologicznie wśród alergików.

Płyny do prania Wirek

Płyn do prania delikatnych tkanin z lanoliną, jest antystatyczny, nadaje przyjemny zapach, idealny do tkanin wełnianych, bawełnianych i jedwabnych, czarnych tkanin z lanoliną, jest antystatyczny, nadaje przyjemny zapach, zachowuje intensywność kolorów ciemnych ubrań, automat - do prania kolorowych i białych tkanin, chroni kolory przed farbowaniem, usuwa uporczywe plamy.