Płyn Domestos do WC

Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Domestos 24H skutecznie dezynfekuje, zabijając wszelkie gatunki bakterii wirusów i grzybów. Nowy bardziej gęsty Domestos ma udowodnioną moc - przylega do powierzchni toalety, aby nawet po spłukaniu zabijać bakterie. Stosowany codziennie zapobiega rozpylaniu bakterii podczas spłukiwania wody w toalecie, zapewniając bezpieczeństwo całej rodzinie.

Płyn Cillit do WC

Cillit płyn do mycia i czyszczenia WC i toalet pozostawia świeży i przyjemny zapach. Skutecznie usuwa brud, osady z kamienia oraz rdzy w toalecie, muszli klozetowej i pisuarze. Używany regularnie pozostawia muszlę klozetową doskonale czystą. Cilit do mycia WC o zapachu Leśnym, Świeżym i Cytrynowym.

Płyn Harpic do WC

HARPIC MAX Żel do WC Spring Force został specjalnie opracowany aby poradzić sobie z najsilniejszymi zabrudzeniami w toalecie. Posiada wyjątkowo silną formułę, która usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia na Twoich oczach. Gęsty żel pokrywa i przylega do powierzchni muszli, nawet pod jej obrzeżem. Zabija bakterie i grzyby. Pozostaw przyjemny zapach.

Płyny Bref do WC

Środki do czyszczenia toalet BREF pozwalają utrzymać czystość i higienę. Dzięki zawartości substancji czyszczących, skutecznie usuwają brud, kamień i rdzę w toalecie. Przyjemny zapach przedłuża efekt świeżości w toalecie.

Żel Kret do WC

Żel KRET do WC dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnie walczy z kamieniem moczowym i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Wystarczy nanieść odpowiednią ilość żelu aż pod obrzeża muszli, a uwalniające się substancje, skutecznie wejdą w reakcję z zabrudzeniami. Żel szczególnie polecany jest do usuwania osadów z kamienia, rdzy, mydła, zacieków wodnych, plam i brudu.

Płyn Tytan do WC

Jest środkiem doskonale czyszczącym muszle ustępowe i ceramiczne urządzenia sanitarne. Usuwa osad kamienny, brud i przykry zapach. Właściwa konsystencja płynu ułatwia utrzymanie czystości bez konieczności szorowania - nawet z pionowych powierzchni preparat spływa bardzo wolno wydłużając czas działania. Odpowiednio wyprofilowana szyjka umożliwia nanoszenie płynu w miejsca trudno dostępne.

Płyn Devil do WC

Płynny środek czyszczący do WC o świeżym zapachu, czyści i usuwa kamień wodny oraz inne zanieczyszczenia.