Płyny i żel Ajax do łazienki

Żel szybko i skutecznie usuwa osady kamienne, osady z mydła i inne rodzaje brudu. Ajax do łazienki w sprayu to płyn do mycia i usuwania kamienia. Dzięki silnej formule płyn usuwa resztki mydła, tłuste osady pozostawiając delikatny świeży zapach. Ajax spray do mycia łazienki posiada specjalną formułę dzięki której nie niszczy czyszczonej powierzchni. Spray Ajax do łazienki idealnie sprawdza się do stosowania na zlewy, armaturę, wszelkie powierzchnię chromowane oraz ze stali nierdzewnej. Można nim czyścić wanny, kabiny prysznicowe, kafelki, toalety. Ajax Professional do zadań specjalnych, silna formuła z osłoną przeciw osadzaniu się brudu. Likwiduje tłuszcz, kamień i zapewnia higienę.

Płyny i żel Cillit do łazienki

Cillit Bang to linia super silnych środków czyszczących do różnego rodzaju domowych zabrudzeń. świetnie sprawdza się zarówno w kuchni, jak i w łazience. Z Cillit Bang usuniesz kamień, rdzę, osad z mydła, brud i kurz bez szorowania.

Płyn i żel Tytan do łazienki

Skutecznie usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, zacieki wodne, tłuste plamy i inny brud. Przeznaczony jest na powierzchnie z chromu, stali nierdzewnej (zlewozmywaki kuchenne), glazury, umywalki, wanny, szkła, plastiku (kabiny prysznicowe), armatury łazienkowej i inne. Czyszczonym powierzchniom przywraca połysk, łatwo się spłukuje, nie rysuje powierzchni, pozostawia świeży morski zapach. Dzięki opracowaniu specjalnej receptury stosowanie preparatu jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia siły. Naniesiony na zabrudzoną powierzchnię szybko rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i po spłukaniu wodą pozostawia lśniące pozbawione smug i zacieków powierzchnie. Tytan - płyn stanowi doskonałe uzupełnienie żelu do mycia łazienek - szczególnie w utrzymaniu czystości pionowych powierzchni.

Płyn i mleczko Ludwik do łazienki

Mleczko do czyszczenia łazienki skutecznie usuwa kamień, osady z wody, rdzę, resztki mydła. Skutecznie czyści powierzchnie ceramiczne, chromowane, szklane i ze stali nierdzewnej w kuchni i łazience, pozostawiając je czyste i lśniące. Jest łatwe w użyciu, wystarczy spryskać czyszczoną powierzchnię i przetrzeć wilgotną ściereczką. Aktywna piana gwarantuje wyjątkową siłę czyszczenia , bez zarysowań, bez zacieków. Mleczko ma zapach kwiatowy. Preparat pianowy do czyszczenia kabin prysznicowych. Aktywna piana przywiera do powierzchni i skutecznie usuwa kamień, osady z wody, rdzę, osady z mydła. Pozostawia czyszczone powierzchnie lśniące . Nie powoduje zarysowań. Preparat można stosować do czyszczenia powierzchni i urządzeń szklanych, z ceramiki, glazury, chromowanych oraz ze stali nierdzewnej. Wystepuje w wersji zapachowej: floral violet.

Płyny Cif do łazienki

Cif Power Cream - formuła mleczka w sprayu, wygodny aplikator ułatwia dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków. Cif Super Cream - super uniwersalne mleczko. Czyści nawet najbardziej oporny brud, nie uszkadzając powierzchni. Skutecznie usuwa ze wszystkich zmywalnych powierzchni: tłuszcz, oporny brud, plamy pleśni, osady z kamienia, osady z rdzy.

Płyn Sinlux do kabin i łazienki

Płyn z łatwością usuwa osady z kamienia, rdzy, mydła, nacieki z twardej wody, tłuste plamy oraz inny brud. Mytym powierzchniom przywraca naturalny blask. Przeznaczony jest do mycia glazury, terakoty, powierzchni z chromu, szkła, plastiku.