Płyn do kuchni Cillit

Cillit Bang to linia super silnych środków czyszczących do różnego rodzaju domowych zabrudzeń. świetnie sprawdza się zarówno w kuchni, jak i w łazience. Z Cillit Bang usuniesz kamień, rdzę, osad z mydła, brud i kurz bez szorowania.

Płyn do kuchni Cif

Cif Kitchen - polecany do powierzchni i urządzeń kuchennych, gdyż skutecznie usuwa tłuste osady. Cif Power Cream - formuła mleczka w sprayu, wygodny aplikator ułatwia dotarcie do najbardziej niedostępnych zakamarków. Do wyboru trzy równie skuteczne warianty: do kuchni, do łazienki i uniwersalny.

Płyn do kuchni Ludwik

Mleczko do czyszczenia powierzchni kuchennych skutecznie usuwa tłuszcz, przypalone jedzenie, lepki brud. Skutecznie czyści zlewozmywaki, blaty, kuchenki mikrofalowe oraz inne sprzęty kuchenne i powierzchnie zmywalne. Mleczko ma zapach cytrusowy.

Płyn do kuchni Tytan

Płyn przeznaczony jest do mycia zabrudzeń powstałych w kuchni. Skutecznie zmywa brud, tłuszcze i powstałe osady z tłuszczu na kuchenkach, kuchenkach mikrofalowych, okapach, blatach, szafkach, zlewozmywakach, płytkach oraz innych powierzchniach.

Płyn do kuchni Sinlux

Skoncentrowany środek do rozpuszczania i usuwania osadu brudu i tłuszczu bez konieczności spłukiwania wodą. Delikatne i zarazem skuteczne składniki usuwają zanieczyszczenia i przywracają naturalny połysk wszelkim powierzchniom kuchennym, takim jak: okapy, pokrywy kuchenek, kredensy, blaty, glazury, zlewy itp. Przy wydłużonym czasie działania bez trudu usuwa zaschnięty tłuszcz i lekko przypalone resztki jedzenia.