Płyn Clin do mycia szyb

Produkty do mycia okien CLIN, dzięki zawartemu w nich alkoholowi i formule NanoProtect®, gwarantują idealną czystość i połysk bez polerowania. Alkohol przyspiesza wysychanie, gwarantując połysk bez smug. Formuła NanoProtect® sprawia, że na szybie trudniej osadzają się zabrudzenia, a woda deszczowa jednorodnie spływając po powierzchni szyby nie powoduje powstawania smug i zacieków. W rezultacie szyby pozostają nawet dwa razy dłużej czyste niż po zastosowaniu zwykłych środków do mycia szyb. Specjalna 2-funkcyjna pompka umożliwia dozowanie produktu w formie ciekłej lub pianki, która przywiera do szyby rozpuszczając zabrudzenia.

Płyn Mr Muscle do mycia szyb

Mr Muscle płyn do szyb i innych powierzchni na bazie alkoholu i octu. Marka Mr Muscle od lat znana w Polce cieszy się dużą popularnością. Skutecznie usuwa brud, nie pozostawia smug, nadaje połysk umytym powierzchniom.

Płyn Ajax do szyb

Doskonale usuwają brud, kurz i inne osady nadając czyszczonym powierzchniom wyjątkowo krystaliczny połysk. Dzięki nim skutecznie usuniesz tłuste osady ze szklanych powierzchni. Oczyścisz oraz ochronisz szklane i inne gładkie powierzchnie w potrójnie aktywny sposób. Nadasz czystość i blask gładkim powierzchniom takim jak: parapety, blaty, półki, szafki, terakota, glazura.

Płyn Ludwik do szyb

Płyn do szyb i glazury to połączenie tradycyjnej skuteczności Ludwika z najnowszymi osiągnięciami chemii gospodarczej. Preparat przeznaczony jest do czyszczenia szyb, luster, glazury i innych powierzchni szklanych. Doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i odtłuszcza powierzchnie. Szybko odparowuje, nie pozostawiając smug i zacieków. Dzięki wygodnemu opakowaniu z atomizerem jest łatwy w użytkowaniu. Płyny występują w trzech warianatach recepturowych i zapachowych: z alkoholem lemon, z octem grapefruit i nano-tech green apple.

Płyn Sinlux do szyb

Płyny do mycia szyb produkowane według specjalnie opracowanych, nowoczesnych receptur z łatwością usuwają brud, tłuste plamy i osady nikotyny z szyb, ram okiennych, luster i glazury. Niewielki dodatek amoniaku, prawie niewyczuwalny, wzmaga skuteczność płynów. Składniki użyte do produkcji poddano uprzednio specjalnemu procesowi oczyszczania. Dzięki temu płyny nie pozostawiają smug, a szyby i myte powierzchnie lśnią czystością i odzyskują naturalny połysk.