Płyny do płukania Lenor

Koncentrat do płukania tkanin o świeżym zapachu. Nadaje miękkości i puszystości tkaninom oraz wygładza włókna. Produkt łagodny dla skóry wrażliwej, niemowląt i dzieci.

Płyny do płukania Silan

Jeśli troszczysz się o swoje pranie, i uwielbiasz świeże zapachy i bajeczną miękkość, Silan to właściwy wybór. Chroni włókna Twoich tkanin i nadaje im aksamitną gładkość. Ty i cała Twoja rodzina możecie poczuć tę wyjątkową miękkość na własnej skórze, nosząc ubrania wypłukane w Silanie. Zaś jego fascynujące zapachy będą towarzyszyć Wam przez cały dzień i dawać Wam wiele radości.

Płyny do płukania E

Nowe koncentraty E zachwycą całą rodzinę, sprawiając, że zimowe swetry będą miękkie jak nigdy. Linia Delicate & Fresh o klasycznych i naturalnych zapachach pozwoli otulić całą rodzinę miękkością i zapachem świeżych kwiatów, które na stałe wpiszą się w domową atmosferę.

Płyny do płukania K

Kolekcja płynów do płukania to seria preparatów o nadzwyczaj bogatej ofercie zapachowej, wśród której każdy z konsumentów znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Atuty aromatów podkreślają różnobarwne opakowania. Innowacyjna formuła preparatów nadaje tkaninom nadzwyczajną miękkość i legendarny zapach, za który płyny K są tak cenionymi produktami na rynku.

Płyny do płukania Dzidziuś

Przeznaczony jest do płukania odzieży dziecięcej. Zawarta w nim lanolina i ekstrakt z bawełny pielęgnują tkaniny, które stają się miękkie i łagodne dla delikatnej skóry najmłodszych. Obniżona ilość składników zapachowych zmniejsza możliwość wystąpienia uczuleń. Polecany do płukania ubrań całej rodziny.

Płyny do płukania Softlan

Softlan to skoncentrowany płyn do płukania tkanin, który otuli wspaniałym zapachem Twoje ubrania oraz nada im niesamowitej miękkości. Produkt zawiera wysokiej jakości, cenne substancje, które stanowią opiekę dla tkanin sprawiając, że są one miękkie i delikatne. Softlan wyposażony w formułę knitter-formel, która zapobiega gnieceniu podczas prania oraz znacząco ułatwia prasowanie. Stosując produkt dbasz o włókna swoich tkanin, dlatego wyglądają one jak nowe przez długi czas.

Płyny do płukania Sofin

Nadają ubraniom delikatny, długotrwały zapach. Powodują, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Dzięki zastosowaniu płynu ubrania nie elektryzują się i łatwo się prasują. Płyny: Górski Świeżość, Delikatny, Letni wiatr, Kwiatowy gaj, Fiołek zawierają dodatkowo lanolinę, która chroni włókna tkanin, wzmacnia je oraz nadaje miękkości. Płyn do płukania tkanin Delikatny został wzbogacony o wyciąg z aloesu, dzięki czemu zapobiega podrażnieniom skóry i jest przeznaczony do płukania tkanin mających kontakt ze skórą szczególnie wrażliwą. Produkty wzbogacone o składnik ochrony koloru.

Płyny do płukania XXL

XXL koncentraty do płukania. Receptura nowej generacji - zmniejsza ilość zagnieceń. Powoduje, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Nadaje im świeży, przyjemny zapach. Ułatwia prasowanie. Zapobiega elektryzowaniu się tkanin.

Płyny do płukania Booster

Wydajny, ekonomiczny koncentrat, zalecany do płukania wszystkich rodzajów tkanin. Nadaje wyjątkową miękkość i puszystość płukanym tkaninom, oraz świeży, trwały zapach. Składniki antystatyczne zawarte w płynie zapobiegają elektryzowaniu się tkanin. Delikatna formuła nie powoduje żadnych uczuleń, ani podrażnień skóry. Wyrób jest przyjazny dla środowiska, a jego składniki ulegają biodegradacji.