Płyny do naczyń Pur

PUR niezwykle skutecznie usuwa tłuszcz i zaschnięte resztki jedzenia dzięki odpowiednio dobranym środkom powierzchniowo czynnym. Składniki te pomagają usunąć tłuszcz z powierzchni naczyń i umożliwiają jego spłukanie wodą. Skoncentrowana formuła płynu sprawia, że PUR jest bardzo wydajny. Specjalnie dobrana kompozycja składników płynu PUR powoduje, że po wyschnięciu na naczyniach nie pozostają zacieki, a talerze, sztućce i szkło lśnią wspaniałym blaskiem bez konieczności polerowania.

Płyny do naczyń Fairy

Płyn do naczyń Fairy to silnie skoncentrowana formuła - wystarczy już mała ilość płynu, aby usunąć tłuste i uciążliwe osady z naczyń. Płyn do naczyń Fairy bardzo dobrze się pieni i starcza na długo. Super skuteczny, świetnie rozpuszcza tłuszcz nawet w zimnej wodzie. Delikatny dla dłoni.

Płyny do naczyń Morning Fresh

Morning Fresh to linia super skoncentrowanych płynów do mycia naczyń. Wyróżniają się wyjątkową wydajnością i skutecznością w usuwaniu tłuszczu i innych trudnych zabrudzeń.

Płyny do naczyń E

Nowe płyny do mycia naczyń E! Skuteczna w usuwaniu tłuszczu formuła została wzbogacona naturalnymi ekstraktami z melisy, zielonej herbaty, kaszmiru i rumianku.

Płyny do naczyń Ludwik

Wraz ze zmianą wizerunku została również wzbogacona formuła Ludwika. Teraz każdy płyn do mycia naczyń Ludwik a także balsam, dba o dłonie. Zawdzięcza to nowej recepturze wzbogaconej kompleksem witamin A, E, F, H, mającym działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk. Nowa formuła Ludwika to także nowe warianty wzbogacone wyciągami z roślin skomponowanymi tak, aby przy zachowaniu skuteczności, także dodatkowo pielęgnować dłonie.