Mleczka Cif

Cif Cream - uniwersalne mleczko Cif, które pomaga utrzymać powierzchnie w stanie nieskazitelnej czystości, jest delikatne i nie rysuje powierzchni tak jak proszki czy inne mleczka. Cif jest jedną z najbardziej znanych marek środków czyszczących w Polsce. Po raz pierwszy pojawił się w 1992 roku w postaci mleczka Cif. Produkt ten zbudował kategorię mleczek na polskim rynku. Cif jest postrzegany jako marka bardzo efektywna w czyszczeniu, godna zaufania. Mleczko Cif czyści skutecznie i jest łagodne dla czyszczonych powierzchni.

Mleczka Ajax

Mleczko Ajax może być stosowane do wszystkich powierzchni emaliowanych, ceramichnych i chromowanych w kuchni i w łazience, np: umywalki, wanny, kuchenki, zlewy, blaty kuchenne. Długotrwały zapach świeżości unoszący się w powietrzu uprzyjemnia sprzątanie. Mleczko dzięki swojej konststencji nie rysuje nawet delikatnych powerzchni i nie pozostawia osadów oraz zacieków.

Mleczka Ludwik

Ludwik mleczko przeznaczone jest do czyszczenia kuchenek, blatów, glazury, terakoty, wanien, brodzików, naczyń emaliowanych i ze stali nierdzewnej, oraz innych powierzchni chromowanych i emaliowanych. Bez szorowania skutecznie usuwa uporczywy brud, tłuszcz, naloty z kamienia osadowego i rdzy. Nie matowi i nie odbarwia czyszczonych powierzchni, nadaje połysk. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom produkt nie niszczy skóry rąk i jest przyjazny dla środowiska. Dostępne jest w trzech wariantach zapachowych: cytrynowym, kwiatowym i morskim.

Mleczka Flesz

Mleczko przeznaczone do czyszczenia wanien, brodzików, kuchenek, blatów, glazury i terakoty oraz innych powierzchni chromowanych i emaliowanych. Bez szorowania skutecznie usuwa brud, tłuszcz oraz naloty z kamienia osadowego i rdzy. Nie matowi i nie odbarwia czyszczonych powierzchni. Produkt nie niszczy skóry rąk. Dostępne jest w dwóch wariantach zapachwych: cytrynowym, morskim.

Mleczka Dix

Dzięki ulepszonej formule zawierającej mikrogranulki oraz aktywny składnik wybielający mleczko skutecznie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej oporny brud, tłuszcz, przypalenia, kamień i rdzę oraz osad z mydła nie rysując powierzchni.Gęste i bardzo wydajne mleczko o świeżym, przyjemnym zapachu jest niezastąpione zarówno w kuchni jak i łazience. Specjalny składnik chroni, nawilża i natłuszcza skórę rąk. Jest skuteczny w czyszczeniu: naczyń emaliowanych i ze stali nierdzewnej, zlewów, wanien, brodzików, kuchenek, lodówek, blatów, glazury itp. Na wyczyszczonej powierzchni przez długi czas utrzymuje się świeży i przyjemny zapach. Wysoka skuteczność działania jest jego głównym atutem. Jest bardzo wydajny i ekonomiczny w użytkowaniu.