Kremy Soraya

Czysty kolor bez amoniaku. Teraz łagodniejszy niż kiedykolwiek! Produkt do koloryzacji półtrwałej Palette łagodnie pielęgnuje włosy dzięki innowacyjnemu kremowi koloryzującemu z OLEJKIEM Z ORZECHÓW MAKADAMIA. Naturalny, ale i pełen ekspresji, zdrowo wyglądający kolor o pięknym połysku!

Kremy Eveline

Multi Soft - nowe szampony koloryzujące, które nadają włosom głęboki i świetlisty kolor. Zawarty w nich kompleks multi color+ zapewni optymalną pielęgnację już w trakcie zabiegu koloryzacji. Multi Soft to nowoczesne i łagodne szampony koloryzujące, które nie zawierają amoniaku. Efekt koloryzacji utrzymuje się do 24 myć.

Kremy Ziaja

Produkt bez amoniaku o bardzo wysokiej jakości. Od 10 lat niekwestionowany lider na rynku. Proponujemy największą gamę kolorystyczną - aż 25 pięknych, głębokich i nasyconych kolorów.

Kremy Bielenda

Szampon nadaje włosom jednolity, żywy kolor, gwarantuje trwały efekt, doskonale pokrywa siwe włosy, odżywia je i wzmacnia dzięki keratynie oraz witaminie E. Nie zawiera amoniaku. Dostępny w 15 odcieniach.

Kremy Celia

Kolagenowa seria Celii przeznaczona jest dla pań powyżej 40. roku życia. Kosmetyki oprócz kolagenu zawierają też algi, aminokwasy, witaminy B, C i A oraz lipidy, witamina E opóźniająca procesy starzenia, ekstrakty naturalne ze świetlika, nagietka, olej z oliwek oraz kozie mleko. W skład kolagenowej serii Celii wchodzi 7 produktów.

Kremy Nivea

NIVEA to międzynarodowy ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry. Oferujemy szeroką gamę kosmetyków dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Kremy Nivea Baby i Bambino

NIVEA to międzynarodowy ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry. Oferujemy szeroką gamę kosmetyków dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Kremy Gracja

GRACJA to gama produktów przeznaczonych do pielęgnacji cery oraz ciała inspirowana naturą. Połączenie wysokiej technologii z mocą naturalnych składników pozwoliło na stworzenie kosmetyków wyjątkowych w swym działaniu, wydobywających subtelne piękno skóry.