Kije plasikowe i drewniane

W naszej ofercie znajdują się kije plastikowe powlekane o długości 110-120cm jak również kije drewniane z plastikowymi końcówkami i gwintami. Wszystkie nasze kije pasują do standardowych szczotek i mopów większości producentów.

Szczotki do zamiatania

Do zamiatania oferujemy miotły wielu firm np. Vileda, York, Konex. Dostępne są miotły do domu, do firm, szkół jak również do zamiatania na zewnątrz. Miotły posiadają różne szerokości, kolory i włosia, tak aby klient mógł wybrać odpowiednią szczotkę do swoich potrzeb.

Mopy płaskie, paskowe, frote, bawełniane, obrotowe

Szukając mopa nie można lepiej trafić, posiadamy zróżnicowaną gamę mopów do każdego rodzaju podłogi. Posiadamy mopy kilku najbardziej liczących sie firm na naszym rynku np. Vileda, Gosia, York, Konex. Posiadamy mopy płaskie, płaskie łamane, mopy obrotowe mopy wyciskane, wymienne wkłady do tych mopów oraz kije. Dostępne są również mopy w kompletach razem z wiadrami.

Zmiotki, szufelki, szczotki ryżowe do podłóg, szczotki do rąk z pumeksem

W ofercie artykułów plastikowych nie brakuje również zmiotek, szufelek, osobno jak i w kompletach. Posiadamy również różnego rodzaju szczotki do szorowania, od najmniejszych do rąk do szczotek ryżowych, do podłóg - strzałek i na kij. Są również szczotki w kształcie żelazka, dwustronne, z pumeksem.