Folie aluminiowe, spożywcze, rękawy do pieczenia, papier do pieczenia

Folia do żywności 20 m rolka do pakowania produktów spożywczych. Folia aluminiowa zachowuje naturalne walory produktów, w pełni żaroodporna, doskonała do pieczenia i pakowania żywności. Papier do pieczenia, zastosowanie: pieczenie w piekarniku gazowym lub elektrycznym w temperaturze do 220°C, idealny do mikrofalówki i mrożenia w zamrażarce, brak potrzeby stosowania tłuszczu, nie przykleja się i nie brudzi. Rękaw do pieczenia doskonały do: piekarnika gazowego, elektrycznego oraz kuchenki mikrofalowej, potrawy zachowują swoje pełnowartościowe właściwości, zachowują swój naturalny aromat bez dodatku tłuszczu. Torebki na mrożonki doskonała szczelność i dołączone klipsy - naturalny smak i aromat oraz zapach przechowywanej żywności.

Worki na śmieci

Worki na śmieci (HDPE), mocne worki na śmieci (LDPE), z taśmą lub bez, łatwo zrywalne w rozmiarach 20, 35, 60, 120, 140, 160 litrów, również worki na gruz. Wysokiej jakości worki produkowane na bazie surowców wtórnych, rożne rozmiary i warianty wykończenia.

Rękawice gumowe, latexowe, wampirki

Rękawice domowe Rainbow doskonałe do domowych porządków, wyjątkowa wygoda i wytrzymałość, niepowtarzalny i elegancki wygląd, szeroka gama kolorów i rozmiarów. Dostępne rozmiary podstawowe to S, M, L. Posiadamy również rękawice latexowe i wampirki.